blog-post-img-1419

Złoto dla oliwy Olivari

Śródziemnomorska oliwa Olivari Mediterranean zdobyła Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie oliwy z oliwek w Nowym Jorku. W wydarzeniu brało udział ponad 650 producentów oliwy.

Nagroda ta odzwierciedla zaangażowanie Olivari (Grupa Sovena) do oferowania swoim konsumentom oliwy z oliwek najwyższej jakości. To co wyróżnia Olivari od konkurencji to skład, w którym znajdują się wyselekcjonowane oliwki z krajów śródziemnomorskich: Hiszpanii, Włoch, Grecji, Maroka, Portugalii, Turcji, Tunezji, Chile, itp. Dodatkowo, produkty Olivari jako jedyne na rynku są wyposażone w dozownik pop-up ułatwiający precyzyjne odmierzenie oliwy i zapobiegający rozlewaniu się oraz brudzeniu butelki.

New York International Olive Oil Competition to największy międzynarodowy konkurs zrzeszający producentów oliw extra-virgin. W jego trakcie wybitny zespół testerów oliwy przeanalizował 653 rodzaje oliwy z oliwek z 22 różnych krajów, aby znaleźć najlepsze tegoroczne oliwy z całego świata. Pod uwagę były brane takie aspekty jak kolor, smak, zapach, intensywność oraz cena.

5tka 17 posts

No other information about this user.

Brak komentarzy

There are no comments in this article, be the first to comment!

Leave a Reply

* Comments first need to be approved to show in this post.