blog-post-img-1486

PUMA TRINOMIC XT1 PLUS – Wielki powrót ikony

Kultowy model Puma Trinomic XT1 Plus, którego historia rozpoczyna się w roku 1990, ponownie pojawi się na rynku. Premiera świeżej odsłony sneakersów odbędzie się już w piątek w jednym z warszawskich sklepów. Za obsługę sportowej marki odpowiada Agencja 5tka PR&Marketing Szeptany.

PUMA wraca do korzeni i sięga po to co najlepsze w Puma Heritage Running! Po 23 latach na rynek trafia reedycja ikony z serii XT1 Plus. Model, który początkowo był typowo runningowy, dzisiaj podbija serca kolekcjonerów i staje się klasyką gatunku.

Model TRINOMIC XT1 PLUS wykonany jest z wysokiej jakości zamszu oraz charakterystycznej siateczki przywołującej ducha lat 90-tych. Najnowsza kolorystyka modelu to bardzo mocna propozycja nawiązująca do obecnych trendów. Cholewka wykonana z materiałów w odcieniach stalowej szarości, przełamana została wyraźnymi zielonymi akcentami oraz śnieżnobiałą podeszwą. W tej kolekcji znajdziemy również oryginalne połączenie pomarańczowego fluo z purpurowym fioletem czy odblaskowej limonki z głęboką czernią. Zastosowana w tym modelu technologa Trinomic, która zrewolucjonizowała rynek obuwia sportowego w latach 90-tych, zapewnia świetną amortyzację i stabilizację. Jest to możliwe dzięki specjalnym segmentom znajdującym się w podeszwie, które przypominają swoim kształtem charakterystyczne plastry miodu

Premiera nowego modelu butów odbędzie się w najbliższy piątek, 11.10.2013, w sklepie Worldbox w samym centrum Warszawy, na ulicy Nowy Świat 49. Na imprezie pojawią się znani trendsetterzy oraz osoby ze świata mediów modowych i lifestylowych.

Model Puma Trinomic XT1 Plus dostępny jest  w trzech wersjach kolorystycznych: steel-gray flou teal, heliotrope gray blazing oraz black-steel gray limeade.

Limitowana kolekcja dostępna jest w sklepach stacjonarnych Worldbox (Warszawa) oraz Runcolors (Warszawa, Poznań).

5tka 17 posts

No other information about this user.

Brak komentarzy

There are no comments in this article, be the first to comment!

Leave a Reply

* Comments first need to be approved to show in this post.